Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Bielizna damska na Mikołajki

Temperatura w okolicach zera już właściwie przez większą część doby. W wielu marketach można natknąć się na pierwsze oznaki zbliżających się świąt. Kto wie, może za chwilę spadnie również śnieg? Z pogodą nigdy nic nie wiadomo, a lubi być przewrotna. Wszędzie bałwanki ,elfy i co najważniejsze- Mikołaje, całe mnóstwo Mikołajów. Robicie sobie prezenty z tej okazji? Może bielizna damska na Mikołajki?

Taką bieliznę może kupić sobie zarówno Pani żeby zaskoczyć partnera, jak również Pan, żeby wręczyć ją w prezencie. I nie chodzi tu tylko o bieliznę typu biustonosz, majtki czy inne. Mam raczej na myśli bardzo seksowne przebrania (nawet te erotyczne), a konkretnie o przebrania Mikołajki. Nieważne jakie to będzie przebranie, ale w każdym z nich kobieta będzie wyglądała wręcz bosko, a żaden mężczyzna nie pozostanie wobec swojej kobiety obojętny. Obydwie strony na pewno z tego pomysłu skorzystają. Seksowne czerwone sukienki z białym puszkiem, które mogą być wykorzystane również jako przebrania dla hostess czy na karnawał. Może wolicie bardziej odważne typu topik, minispódniczka albo pas do pończoch, stringi, pończochy? I oczywiście w żadnym stroju nie może zabraknąć mikołajkowej czapki. Również sprawdzą się koszulki typu babydoll czyli z rozcięciem pod biustem.

Lubisz kusić i nęcić? Tylko później nie uciekaj! Bielizna damska na Mikołajki to coś wyjątkowego, czego nie kupi się każdemu i z każdej okazji. Dajcie się ponieść wyobraźni. Sprawcie by ta bielizna spełniła się w swoim zadaniu, bo przecież nie na tym to polega żeby strój ubrać, obejrzeć się w nim kilka razy a potem schować do szafy. Z taką bielizną trzeba umieć się bawić bo jest ona w stanie zdziałać nawet cuda jeśli w związku zawiało nudą. Drodzy Panowie- nie zapominajcie dbać o swoje partnerki. Drogie Panie- mężczyźni też mają swoje fantazje więc może zaspokoicie je razem?