Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Bielizna nocna – wygodna czy seksowna?

bielizna nocna

Panuje przekonanie, że bielizna nocna może być albo wygodna albo seksowna. Często popadamy w skrajność wybierając na co dzień niezbyt atrakcyjne, bawełniane pidżamy, a zmysłową koronkową bieliznę zakładamy tylko od święta. Wygodna czy seksowna – jaka powinna być bielizna nocna? A może da się połączyć jedno i drugie?

Seksowna bielizna sprawia, że nie tylko wyglądamy ale przede wszystkim czujemy się atrakcyjnie. Zmysłowe koronki i przeźroczyste tiulowe wstawki dodają kobiecie seksapilu i tajemniczości oraz przyciągają męskie spojrzenie. Takie seksowne koszule nocne pobudzają wyobraźnię i rozpalają zmysły, tym samym podgrzewając atmosferę w sypialni i urozmaicając intymne spotkania we dwoje. Niestety, w mniemaniu wielu kobiet erotyczna bielizna nocna zarezerwowana jest wyłącznie na specjalne okazje. Na pytanie dlaczego na co dzień rezygnują z seksownych koszulek zastępując je bawełnianymi pidżamami większość Pań odpowiada, że w nocy najważniejsza jest dla nich wygoda. Trudno odmówić im w tej kwestii racji – bielizna nocna w której śpimy nie powinna nas uciskać i sprawiać, że z jakiegoś powodu czujemy się niekomfortowo, jednak obecnie wybór jest tak ogromny, że bez problemu możemy znaleźć koszulę nocną lub pidżamę, która jest nie tylko wygodna ale i seksowna.

Rzeczą, na którą bezwzględnie powinniśmy zwrócić uwagę wybierając bieliznę nocną jest materiał, z którego została ona wykonana. W tej kwestii nie warto iść na ustępstwa i zadowalać się czymś, co jest „prawie dobre”. Bielizna nocna powinna być wykonana z tkanin odpowiedniej klasy, które są miłe w dotyku dla naszej skóry i przepuszczają powietrze. W sklepach dostępnych jest wiele modeli koszulek nocnych. Długie, krótkie, satynowe, z przeźroczystego tiulu lub delikatnej koronki – wybór jest ogromny! Dla Pań, które cenią sobie komfort i zarazem lubią wyglądać zawsze elegancko idealną propozycją będą seksowne koszule nocne wykonane z miękkiej satyny. Wyglądają one bardzo zmysłowo, a przy tym są niezwykle przyjemne w dotyku. Latem sprawdzi się z kolei zwiewna koronkowa bielizna w formie kusej halki lub peniuaru. To mit, że bielizna koronkowa nie nadaje się na co dzień. Wszystko zależy od materiału z jakiego jest wykonana. Jeśli mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości, koronka jest elastyczna i miękka w dotyku. Dla Pań, które nie przepadają za koronkowymi i satynowymi koszulkami doskonałą alternatywą jest bielizna nocna wykonana z wiskozy. Seksowne koszule nocne wykonane z tego materiału są niezwykle rozciągliwe i idealnie dopasowują się do figury, podkreślając kobiece kształty.

bielizna nocna bielizna nocna bielizna nocna

bielizna nocna bielizna nocna bielizna nocna