Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Biustonosz padded co to znaczy

Często słyszmy wiele pojęć na temat biustonoszy typu soft, semi-soft, padded, na kopie, push-up, plunge. Jedne są bardziej znane inne mniej. Zapewne niejedna Pani zgodzi się ze mną, że trudno dobrać odpowiedni model biustonosza dla siebie, ale jak już się go znajdzie to warto się trzymać tego samego, sprawdzając jedynie co jakiś czas czy się rozmiar nie zmienił.

Chciałabym zwrócić tu uwagę na pojęcie padded – biustonosz padded – co to znaczy? Otóż jest słowo zaczerpnięte z języka angielskiego i według słownika oznacza watowaty. Odnosi się do biustonosza, który jest delikatnie usztywniany cienką pianką. Takie biustonosze doskonale kształtują biust. Polecam je szczególnie paniom, u których jedna pierś jest mniejsza od drugiej, gdy do takiej miseczki można dołożyć wkładkę bez jej zniekształcania. W miękkim biustonoszu byłoby to widoczne i prawdopodobnie mniej wygodne. Oczywiście biustonosz może być również usztywniany tylko w połowie. Wtedy dolna część jest wypełniona cienką warstwą pianki, a górna część to najczęściej koronka stanowiąca zgrabne wykończenie.

Biustonosz padded – co to znaczy? Mam nadzieję, że chociaż w pewnym sensie udało mi się zobrazować ten typ biustonoszy. To żadna filozofia. Znajdź swój własny typ i ciesz się swoim wyglądem. Odpowiedni biustonosz na pewno doda Ci pewności siebie.

 

kasjana_biustonosz_padded_cielisty