Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Biustonosz zapinany na brzuchu

Kupiłaś elegancką sukienkę z głębokim dekoltem na plecach na ważną imprezę i szukasz najlepszego rozwiązania, by zebrać biust, a jednocześnie ładnie pokazać plecy?
Ale chyba nie potrafisz dopasować klasycznego biustonosza do tej sukienki.
To możesz spodoba Ci się biustonosz zapinany na brzuchu z silikonowym tyłem i ramiączkami, które można odpiąć.

Taki biustonosz jest przydatny do głębokiego dekoltu z przodu, gdyż miseczki są dość nisko sprowadzane do środka, a i zapięcie jest najniżej jak to możliwe, ale szczególnie dobrze sprawdza się do głębokiego dekoltu na plecach, bo maksymalnie obniża zapięcie biustonosza.

Rozwiązaniem do odkrytych pleców może być też biustonosz z silikonowym paskiem z tyłu – tylko należy pamiętać , ze taki silikonowy pasek będzie jednak lekko widoczny, a nie stanowi on wyraźnej ozdoby.

Jeśli nie umiesz znaleźć biustonosz zapinany na brzuchu w swoim rozmiarze wybierz paski obniżające zapięcie biustonosza, które również zapinane są na brzuchu i w połączeniu z własnym biustonoszem stworzą Twój własny biustonosz zapinany na brzuchu.
Pasek obniżający zapięcie to doskonała alternatywa – tym bardziej, że można go wykorzystać do każdego biustonosza (miękki czy bardotka).
Jedyne o czym powinnaś pamiętać to dopasowanie koloru paska – najlepiej w kolorze cielistym, ew. w kolorze sukienki.