Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Biustonosze bez ramiączek

Lato, ważna okazja, na którą chcesz założyć sukienkę czy bluzkę bez ramiączek czy z ramiączkami opuszczonymi na bok albo jeszcze coś innego zmuszają kobietę do kombinowania. Jak to zrobić żeby nie było widać ramiączek biustonosza? Dokupić ramiączka silikonowe? Nie… to tylko szpeci. Biustonosze bez ramiączek? Sporo modeli ma je odpinane więc chyba nie ma tu problemu?

Problem tak po prostu nie zniknie. To, że ramiączka są odpinane to jeszcze nie świadczy o tym, że właśnie ten biustonosz będzie odpowiedni. Przykładowo zakładasz taki zwykły biustonosz bez ramiączek, wychodzisz z domu i okazuje się, że stale Ci się zsuwa wprawiając w zakłopotanie. Najważniejszym elementem takiego biustonosza powinien być silikonowy pasek umieszczony pod miseczkami na całym obwodzie. Dzięki niemu biustonosz będzie doskonale przylegać do ciała i na pewno się nie zsunie. Musisz znać różnicę między biustonoszami bo są dwa typy balkonetka i bardotka. Mają one taki sam kształt miseczek ale… Balkonetka jest biustonoszem miękkim i nie posiada silikonowego paska. Bardotka natomiast ma miseczki usztywniane, czasem nawet z push-upem i posiada nasz upragniony pasek.

Biustonosze bez ramiączek mogą być przeróżne, ale żeby skutecznie sprawowały one swoją rolę potrzebny jest silikonowy pasek. Twój biust będzie zawsze ładnie zebrany i potrzymany a biustonosz będzie na swoim miejscu. Nie krępuj się- bądź sobą.