Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Co ubrać na noc poślubną

Zbliża się ten najważniejszy dzień w Twoim życiu, wszystko już dopięte niemalże na ostatni guzik, a mimo to w dalszym ciągu nie wiesz co ubrać na noc poślubną? Cokolwiek to będzie najważniejsze jest to żebyś przez cały czas pozostawała sobą. Nie rób niczego na siłę tylko dlatego, że ktoś (w tym przypadku partner) to lubi. Jeśli to faktycznie ten jedyny to przecież kocha Cię taką jaką jesteś.

Na noc poślubną można znaleźć całą szeroką gamę asortymentu od prostych koszulek przez wyszukaną satynę po odważne i wyzywające przebrania. Najpierw jednak musisz ustalić jakim typem kobiety jesteś, potem dopiero zadeklaruj się na odpowiedni typ bielizny. Jeśli jesteś nieśmiała, spokojna to raczej zdecydujesz się na jakąś klasyczną koszulkę nocną, ewentualnie z niewielką ilością dodatków typu łańcuszek czy bardziej wycięty dekolt na plecach. Jeśli należysz do grona eleganckich kobiet możesz skusić się na satynę. Z pewnością doda Ci swoistego uroku. Jesteś szalona i lubisz wyzwania? To może wybierzesz seksowny gorset z paskami do pończoch albo bodystocking pokrywające całe Twoje ciało, ewentualnie erotyczne?

Co ubrać na noc poślubną? Coś w czym będziesz czuć się sobą a jednocześnie zwrócisz szczególną uwagę swojego świeżo upieczonego męża. To ma być Wasz czas, wyjątkowy czas, który zapamiętacie do końca życia. Tak naprawdę nieważne co włożysz na siebie, najważniejsi jesteście Wy i żadne czynniki nie mogą zmącić radości jaką niesie zawarcie związku małżeńskiego.