Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Czy wiesz jak przechowywać bieliznę i zabezpieczyć ją podczas podróży?

Bez wątpienia musimy się odpowiednio zatroszczyć o swoją garderobę. Okazuje się, że nie możemy zapominać nawet o takich jej elementach jak bielizna. Na pewni mamy w swojej szafce na bieliznę takie modele, które wymagają łagodnego obchodzenia się z nimi. W takiej sytuacji musimy sprawdzić jak przechowywać bieliznę i zabezpieczyć ją podczas podróży?

Co z biustonoszem?

Kiedy bielizna jest na swoim miejscu musi się czuć bezpiecznie, jak i także swobodnie. Na pewno nie powinna ona walać się swawolnie po szufladzie czy też po szafie. Każda sztuka bielizny powinna mieć swoje miejsce. Co więcej musi to być miejsce, w którym jest jej po prostu dobre.

Może to być szuflada. Wówczas biustonosze układamy w równych rządkach. Najbardziej pedantyczne kobiety mają je poukładane według kroju czy też według rangi. Jednak od razu powiedzmy sobie szczerze, że nie jest to konieczne. Najważniejszym elementem, o którym musimy pamiętać to nie zaginanie biustonoszy oraz ich nie wkładanie miska w miskę. Nie można biustonoszy gnieść, spłaszczać oraz także wykręcać.W takowej sytuacji wymarzony biustonosz się mocno odkształci, zniszczy, naciągnie i będzie swoim wyglądem prosił o litość, a na pewno nie o pożądanie.

Biustonosz można także przechowywać w szafie na wieszaczku. Łapiemy klipsami od wieszaczka część dolną biustonosza. Przy podejściu tego rodzaju nie damy na pewno popalić ramiączkom ze stanika. Na pewno nie będziemy mieli rozciągniętych ramiączek.

A jak postępować z biustonoszem w podróży? Na pewno musimy mieć świadomość, że najgorsze co może być dla biustonosza to leżenie bardzo długie w walizce zamkniętej. Może się niestety przez to zniekształcić i to nieodwracalnie. Jak zatem spakować biustonosz, aby nie żałować? Wiemy doskonale, że zagadnienie: jak przechowywać bieliznę i zabezpieczyć ją podczas podróży? Jest dla nas trudne i sprawia nam kłopot.

Przejdźmy do rzeczy. Zauważmy także, że bieliznę najlepiej jest przechowywać osobno. Powinien to być specjalny pojemnik lub też worek materiałowy zapinany, ale koniecznie oddychający. Wszystko po to, aby uniknąć ich kontakt z innego rodzaju rzeczami. Jest tonie tylko rozwiązanie o wiele bardziej higieniczne, ale także znacznie bezpieczniejsze. Mowa tutaj zarówno o stanikach, jak i także innych rzeczach. Na pewno nikt z nas nie chciałby zaciągnąć swoich ubrań przewożonych tylko dlatego, że się źle spakowaliśmy i z naszego błędu.

Pamiętajmy także o tym, aby bieliznę przechowywać w odosobnieniu. Czasami może nas spotkać kontrola bagażowa i konieczność znalezienia czegoś bardzo ważnego na samym środku ulicy. Bielizna nie tylko powinna być łatwa w odnalezieniu, ale do tego zakryta dla oczu postronnych. Wiemy jak jest. Nie chcemy, aby ktoś obcy wiedział jaką bieliznę nosimy czy też jaki biustonosz zakładamy na co dzień czy też na jakieś większe wyjścia. Spakujmy się zatem z głową.

Figi i pozostała bielizna

Na pewno figi klasyczne składa się. Z kolei stringi zwijamy i kładziemy jedne na drugie. Tak powinnyśmy przechowywać swoją bieliznę w szufladach. Wysokie majtki możemy złożyć na pół. Zaś delikatności koronkowe, jak rajstopy musimy traktować z olbrzymią troską. Mogą się po prostu zemścić na nas jakimiś oczkami czy też zaciągnięciami. Podstawą do szuflad na bieliznę powinny być organizery.

Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu oraz transporcie wakacyjnym, nasza bielizna będzie pięknie się prezentowała przez wiele lat. O taki efekt właśnie nam chodzi.