Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Stroje jednoczęściowe – modne i atrakcyjne.

Kąpielowy kostium jednoczęściowy, jak sama nazwa wskazuje, składa się z jednej tylko części. Nie jest on wbrew pozorom nudny. Mamy olbrzymią ilość modeli, wzorów  i kolorów, które pozwolą nam znaleźć coś dla siebie. Poznajmy najpierw modele strojów jednoczęściowych, każdy z nich pasuje do trochę innej sylwetki i pozawala nam uwidocznić i lub zatuszować pewne części naszego ciała.

Rodzaje jednoczęściowych kostiumów kąpielowych

  • Klasyczny kostium jednoczęściowy nie ma żadnych wycięć w okolicach brzucha, a jego ramiączka wycięte są w charakterystyczny sposób – wyglądają jak góra od obcisłego podkoszulka. Ten model jest dosyć mocno wycięty w okolicach pośladków, co nadaje im ładny kształt.
  • Kolejny typ to monokini czyli wszelkie modyfikacje klasycznego kostiumu, opierające się głównie na przeróżnego typu wycięciach w okolicy brzucha czy pleców.
  • Propozycją dla pań z obfitym biustem może być kostium jednoczęściowy z usztywnionymi miseczkami– dzięki nim piersi będą utrzymywały się „na swoim miejscu”.
  • Właścicielki średniego biustu mogą skusić się na kolejną modyfikację, czyli kostium jednoczęściowy bez ramiączek. W tym przypadku trzeba jednak zwrócić uwagę, że jest to jeden z najmniej wygodnych rodzajów kostiumów i bardziej nadaje się do plażowania niż do kąpieli.
  • Większość jednoczęściowych kostiumów kąpielowych posiada cieńsze lub grubsze ramiączka. Istnieją jednak i takie modele, w których ich zamiennikiem jest wiązanie na szyi. Panie, które mają mały biust, mogą dzięki temu optycznie go powiększyć.
  • Na wyróżnienie zasługują kostiumy kąpielowe, które w znacznie większym stopniu niż strój klasyczny pozwalają na zasłonięcie okolic pośladków – wówczas najniższa część przypomina szorty. Kobiety, które chcą zakryć te okolice, z pewnością poczują się świetnie w takim typie kostiumu.

Jak go wybrać?

Stojąc w sklepie z kostiumami, bardzo łatwo o nietrafiony wybór. Podstawową rzeczą jest odpowiednie dobranie rozmiaru. Strój nie może być zbyt ciasny i jednocześnie nie może na nas wisieć. Drugą rzeczą która decyduje o wyborze stroju jest to co zamierzamy w nim robić. Jeżeli nie jesteśmy miłośniczkami pływania możemy pozwolić sobie na strój bez ramiączek, jeżeli wiemy że większość czasu na plaży lub basenie będziemy spędzać bardzo aktywnie stawiajmy na wygodę. Przyjrzyjmy się materiałowi z którego jest zrobiony, dobrej jakości zagwarantuje nam że strój nie będzie na chwilę, a posłuży nam odpowiednio długo.

Źródło.

Diores.pl

3_tankini_duzy_rozmiar kostium jednoczęściowy xxlkostium jednoczęściowy usztywnianykostium jednoczęściowykostium jednoczęściowymelbourne_granatowe_tankini_ciazowe