Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Długie koszule nocne wyszczuplą Cię optycznie

długie koszule nocneDługa koszula nocna to wytworna i elegancka bielizna na noc, możesz poczuć się w takiej koszulce wręcz jak księżniczka.
Szczególnie wyjątkowa będzie koszulka z rozcięciem z boku czy nawet z tyłu – zwróć uwagę, że potrafi bardzo ładnie wyszczuplić optycznie sylwetkę, a rozcięcie stanowi niemałą wygodę w użytkowaniu – bo oczywiście zakładam, że chcesz spać w tej koszuli (no chyba, że jest to Twoja noc poślubna).

Bardzo ciekawe są długie koszule nocne z wstawkami z innego materiału (tiulu czy koronki), podkreślają ich wyjątkowość i jeszcze potęgują efekt wyszczuplający.
Wybierając długą koszulę nocną zwróć uwagę nie tylko na dół, lecz także na miseczki. Lepiej gdy będą odcięte pod biustem – twoje piersi mogą być wtedy lepiej wyprofilowane, a dekolt lepiej uwydatniony.

No i ważny jest też materiał. Luksusowo wygląda na pewno długa satynowa koszulka nocna – delikatna i mieniąca się (a jeszcze lepiej satyna z dodatkiem koronki) i oczywiście niezmiennie koronka (już nasze babcie to lubiły).
Choć ciekawe będą długie koszule nocne z drobnej siateczki (tiulu) czy innego lejącego się materiału. A jeśli bawełna to tylko delikatna i miękka – w takiej lepiej się sypia.