Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jak dobrać kolor rajstop do sukienki?

Oto parę porad na zbliżającą się wiosnę, kiedy kobieta chce pokazać nogi. Co warto o tym wiedzieć czyli jak dobrać rajstopy do sukienki?
1. Czarne i wszelkie ciemne rajstopy są wiecznie i jak zwykle czerń ładnie wyszczuplają nogi. Jednak by osiągnąć najlepszy efekt warto ubierać kryjące rajstopy.
Cienkie powodują, że noga jest bardziej widoczna, widoczne są również jej ew. niedoskonałości (drobne obtłuczenia czy fałdeczki)
Oczywiście ładne nogi zawsze ładnie wyglądają w każdych rajstopach 🙂
2. Rajstopy we wzorki (także te ażurowe czy koronkowe) nie pasują do wszystkiego. Lepiej je nosić z mniej rzucającymi się w oczy, gładkimi ubraniami – wtedy im mniej urozmaiceń i wzorów tym lepiej. Takie rajstopy wzorzyste dobre są w zasadzie jedynie do jakiś wieczornych kreacji.
3. Kolorowe rajstopy są OK, ale tylko kryjące, tzn. muszą być wyraźnie widoczne. Jeśli są prześwitujące to nogi wyglądają jakby były w nienaturalnym kolorze.
4. Nawet jeśli Twoje nogi są grubsze również możesz nosić rajstopy, tylko koniecznie gładkie – w żadnym wypadku wzorki – to przyciąga wzrok do Twoich nóg, a tego przecież nie chcesz.
5. No i świetnie wyglądają na nodze rajstopy kabaretki z siateczki, są bardzo sexy, ale nie na codzień i nie każdą okazję – to raczej model idealny by kusić…
6. Jasne rajstopy (białe, ecru, jasny beż) są modne i trendy, ale ważne: do takich rajstop należy ubierać również jaśniejszy dół (spódnica) i jaśniejsze buty, tak by rajstopy nie stanowiły kontrastu, bo w przeciwnym wypadku spowoduje to optyczne skrócenie nóg, a tego przecież nie chcesz.
7. to co powyżej dotyczące butów jest uniwersalne (czyli także w przypadku ciemnych rajstop) – najlepiej gdy buty będą w kolorze rajstop – wtedy noga będzie wyglądać optycznie dłuższa i zgrabniejsza.

Skoro już wiesz jak dobrać rajstopy do sukienki to zobacz poniżej mniej i bardziej odważne rajstopy: