Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jak prać bieliznę?

woreczek do prania bieliznyKażda z nas, właścicielek bielizny, wie że spełnia ona swoje zadanie tylko wtedy gdy prezentuje się nienagannie. Aby zachować jej piękno wystarczy przestrzegać kilka podstawowych zasad.

Oto ważne zasady czyli jak dbać o bieliznę, a szczególnie jak prać bieliznę :
1. Brudną bieliznę najlepiej przechowywać w przepuszczającym zapachy pojemniku. W ten sposób nasza bielizna nie przesiąknie nieprzyjemnym zapachem.
2. Przed praniem sprawdźmy naszą bieliznę. Znalezione drobne naderwania lub małe dziurki naprawiamy od ręki, tak by nie powiększyła się w praniu.
3. Podczas prania najlepiej zastosować się do zaleceń producenta. Jeśli jednak usunęłaś metki – przejdź do punktów poniżej.
4. Pranie ręczne jest najlepszym rozwiązaniem. Pamiętaj najważniejsze by detergent najpierw rozpuścić w wodzie a dopiero potem delikatnie zanurz bieliznę.
5. Jeśli jednak nie masz ani siły ani czasu na to by bawić się z praniem ręcznym polecam pralkę. Najlepiej zastosować pranie delikatne. Pamiętaj by zapiąć biustonosze, a bieliznę wrzucić do specjalnego woreczka do prania bielizny.
6. Może to dziwnie zabrzmi, a już na pewno nijak nie będzie pasowało do wielu scen widzianych zarówno w filmach jak i reklamach, ale najlepiej by Twoja z trudem zdobyta (jeśli masz nietypowy rozmiar) i co ważne seksowna – bielizna damska była suszona jako rozłożona na płaskiej powierzchni.
7. W szufladzie biustonosze najlepiej przechowywać rozłożone na płasko lub złożone miskami do siebie.

Mam nadzieję, że tych parę zasad o tym jak prać bieliznę i jak o nią dbać pozwoli Ci cieszyć się ulubioną bielizną przez długi czas.