Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jak wybrać biustonosz plus size?

Duży biust potrafi być też prawdziwym przekleństwem. Co prawda jest on podziwiany niemalże przez wszystkich mężczyzn (nawet tych zupełnie dla nas obcych, których po prostu mijamy na ulicach czy w sklepie) i nieraz zazdroszczą nam go nasze bardziej płaskie koleżanki, ale tylko my wiemy, jak uciążliwy bywa on w codziennym życiu. Sporym problemem staje się on przede wszystkim na zakupach. A jeśli do tego mamy trochę nadmiernych kilogramów, szczególnie ciężko będzie nam dopasować biustonosz do takich piersi. Na szczęście to wcale nie znaczy, że nie da się tego zrobić. Akurat w tym momencie bielizna plus size doczekała się swoich różnych wariantów. Nawet w zwykłych sklepach z bielizną znajdziemy więc już takie biustonosze, w których rozmiar pod biustem będzie wynosić grubo ponad 85 czy nawet 90 bądź 100 cm.

Każda kobieta może nosić piękną bieliznę

Bo każda kobieta jest przecież piękna. Zamiast załamywać ręce po kolejnej nieudanej próbie zakupu idealnego stanika, po prostu następnym razem wejdź na stronę sklepu internetowego z długoletnią praktyką jak np. diores.pl, w którym rzeczywiście znajdziemy liczne komplety bielizny plus size. Nie szukaj ich w typowych sieciówkach. Nigdy nie kupuj biustonoszy na targowiskach czy w sklepach, które w rzeczywistości koncentrują się na sprzedaży odzieży, a w których bielizna stanowi jedynie niszową część asortymentu. Zajrzyj do miejsca dobrze zaopatrzonego, gdzie dodatkowo możesz zamówić interesujący cię model i rozmiar. Pogódź się z tym, że odpowiedni i wygodny komplet bielizny plus size nigdy nie będzie kosztować pięćdziesięciu czy siedemdziesięciu złotych. Za najlepsze zestawy zapłacimy czasem i nieco ponad dwieście złotych. Ale warto wydać pieniądze właśnie na coś takiego ! Naprawdę zasługujesz na to, by czuć się dobrze w swojej bieliźnie i by wyglądać w niej jak najpiękniej.

Rozmiar ma znaczenie

Teoretycznie jesteśmy w stanie samodzielnie wyznaczyć dla siebie idealny rozmiar biustonosza. Na wielu stronach związanych z doborem bielizny damskiej znajdziemy intuicyjne poradniki, które pokażą nam, jak krok po kroku ustalić obwód stanika oraz wielkość miseczki. Niestety – te poradniki kierowane są jednak do szczuplejszych kobiet o mniejszych biustach. W przypadku dużych piersi dobór rozmiaru nie jest aż tak prosty, bo przez to, że mamy większy obwód pod biustem, tabela rozmiarów może pokazać nam zbyt dużą miseczkę, która okaże się koniec końców zbyt obszerna. Jak wybrnąć z tej sytuacji? Najlepiej by było, gdybyśmy mimo wszystko nie starały się ustalać rozmiaru stanika na własną rękę. Skorzystajmy z pomocy kogoś, kto się na tym naprawdę zna. Przynajmniej raz w życiu każda kobieta powinna zgłosić się do brafitterki. Poprzez profesjonalne przymiarki dowiemy się, jaki nosimy rozmiar i dzięki temu później będziemy już mogły bez trudu kupować dopasowaną do ciała bieliznę.

Dobry biustonosz musi mieć idealne wymiary

Akurat w przypadku kupowania bielizny plus size nie możemy iść na żadne kompromisy. Jeżeli czujemy, że bielizna nie leży na nas idealnie, nie kupujmy jej z uwagi na jej niską cenę czy bardzo ładny wygląd. W niewygodnym biustonoszu i tak nie będziemy chodzić, tego możemy być akurat pewne. A czy nie lepiej sprawić sobie jeden porządny stanik za dwieście złotych, niżeli kupić cztery kiepskiej jakości bardotki, które po pewnym czasie i tak sprzedamy albo wyrzucimy do kosza? Komplet bielizny plus size ma być niczym nasza druga skóra. Jeżeli już w momencie przymiarek czujemy, że jego obwód jest za ciasny, ale liczymy na to, że delikatnie rozciągnie się on podczas chodzenia lub po pierwszym praniu, możemy się niestety przeliczyć, bo porządne i jakościowe materiały wcale nie są aż tak podatne na rozciąganie. To działa też w drugą stronę. Zbyt luźny stanik na pewno magicznie się nie skurczy. Każdy komplet bielizny plus size od początku musi zgrywać się z naszą sylwetką. Jeżeli jakikolwiek jego element nie do końca z nami współgra, najlepiej będzie, jeżeli po prostu poszukamy dla siebie czegoś innego i lepiej dopasowanego.