Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jak wybrać dobrze idealny biustonosz na lato?

Okres letni, szczególnie ten, w którym temperatury powietrza są wysokie, to kiepski czas na noszenie źle dobranej bielizny. Szczególnie staniki potrafią nieprzyjemnie uciskać, powodować dyskomfort. Taki element garderoby nie tylko będzie źle się prezentował pod ubraniem, może być także niebezpieczny dla piersi i obszarów leżących koło nich, między innymi węzłów chłonnych znajdujących się pod pachami. Latem przyda się bielizna na tyle luźna, zrobiona z delikatnych materiałów, żeby nie była w stanie powodować nieprzyjemnych dolegliwości bólowych.

Wybór staników tylko w odpowiednich sklepach z bielizną

Właściwy sklep specjalistyczny z bielizną to dobre miejsce do poszukiwań letniej bielizny. Biustonosz idealny na lato będzie można odszukać tam od razu. W takim miejscu nie trzeba martwić się zarówno o sam produkt, tworzony jest on bowiem z dbałością o szczegóły, z bezpiecznych materiałów, jak i o ceny, można natrafić tam wyroby charakteryzujące się konkurencyjną ceną, przystępną dla portfela. Temperatury powietrza powyżej 30 stopni zmuszają do takich wyborów konsumenckich, które pozwolą dobrze zatroszczyć się o potrzeby ciała. Do wyboru są przede wszystkim te staniki, które wykonano z naturalnych materiałów, w ich składach jest: bawełna, len czy jedwab. W takich modelach biustonoszy letnich nie może zabraknąć też koronki, jest ona przewiewna, pozwala na dobrą cyrkulację powietrza. Upragnioną lekkość mogą zapewnić także jasne kolory, bielizna biała, kremowa czy różowa to częste wybory na lato. Nie trudno się dziwić tym decyzją, takie elementy garderoby nie będą dodatkowo przyciągać promieni słonecznych. Jasna staniki przydają się w taki czas o wiele bardziej, bo więcej nosi się wtedy rzeczy białych, czy prześwitujących.

Biustonosze na lato na każdy kobiecy biust

Na wieszakach w sklepach specjalistycznych można zauważyć duży przekrój rozmiarów biustonoszy na lato. Panie o bardziej kobiecych kształtach z większym biustem nie muszą obawiać się o to, że latem nie będą w stanie dobrać modelu dobrze podtrzymującego ich piersi. Do wyboru są między innymi staniki typu push up, sztywne, półsztywne, miękkie, braletki. Biustonosz idealny na lato zawsze będzie miał bawełnianą wyściółkę, jest ona kluczem do tego, żeby piersi czuły się komfortowo w takim staniku. Niezależnie od rozmiaru można zauważyć po wewnętrznej stronie tych artykułów naturalny, pozwalający dobrze chłonąć wilgoć materiał. Bawełna latem jest najlepszym wyborem, nadaje się do bezpośredniego kontaktu ze skórą, nawet w tych miejscach na ciele, które charakteryzują się delikatnością, jak na przykład piersi.

Jakie są idealne fasony staników na okres letni?

Wiele współczesnych kobiet stawia na wygodę, dlatego noszą staniki miękkie lub braletki. Rezygnują w tym czasie natomiast z biustonoszy typu push up, sztywnych czy półsztywnych. Szczególnie nieformalne sytuacje decyzja o założeniu letniej przewiewnej sukienki sprawia, że bielizna staje się coraz bardziej lekka, prawie że niewidoczna na ciele. Kolejną propozycją może być stanik typu spacer, w takim modelu biustonosza miseczki formowane są termicznie. Stabilnie podtrzymuje on piersi, bez użycia takich elementów druty czy inne usztywnienia. Można w nim spędzić nawet cały upalny dzień, a skóra nie ulega podrażnieniom. Kluczem sukcesu tego biustonosza są zarówno odpowiednio dobrane materiały, ale także konstrukcja dobrana do kształtu piersi i kobiecej sylwetki. Niezależnie od wybranego modelu, każda kobieta musi poprawnie dobrać rozmiar stanika.