Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jaki biustonosz do głębokiego dekoltu

carmella_b271_jasny_biustonoszZadawałaś sobie kiedyś pytanie jaki biustonosz do głębokiego dekoltu wybrać tak aby nie było go widać? To ważne pytanie i wcale nie tak łatwo sobie na nie odpowiedzieć, ale postaram się to nieco ułatwić. Wiadomo, że chcesz pięknie wyglądać i nie wypadałoby aby biustonosz gdzieś tam wystawał. Będąc „fanką” głębokiego dekoltu możesz postawić głównie na trzy rodzaje biustonoszy.

Możesz założyć je do koszulek czy sukienek z głębokim dekoltem, szczególnie wybierając się na przyjęcie czy zwyczajnie w ciągu dnia np. gdy jest ciepło. Głównym prowadzącym w tej kategorii bielizny jest

– biustonosz koktajlowy.

Posiada on specjalnie na takie okazje wycięty głęboko dekolt oraz praktycznie nie istniejący mostek (w teorii to cieniutki usztywniony paseczek usytuowany możliwie jak najniżej). Występują on na rynku głównie w trzech najbardziej pożądanych kolorach bielizny: białym, czarnym i beżowym co daje przewagę łatwego dopasowania do ubrania.

Innym rodzajem biustonoszy są

– biustonosze z małym mostkiem.

Głównie są to biustonosze typu push-up, przy których mostek jest minimalny (łączenie między końcami fiszbin).

I ewentualnie mogą być jeszcze

– biustonosze typu kopa.

Miseczki dość mocno ścięte ku środkowi, z delikatnym push-upem ładnie zbiorą piersi do środka modelując piękny głęboki dekolt. Mostek podobny do klasycznego jednak nieco mniejszy.

Ważna rada! Przy wyborze kieruj się rozmiarem swojego biustu. Ważne by biustonosz dobrze zbierał i podtrzymywał biust. Nie będziesz czuła się komfortowo gdy ten będzie wypadał gdzieś z miseczek. Jeśli jednak jesteś szczęśliwą posiadaczką dość obfitego biustu zdecydowanie odradzam biustonosze koktajlowe. Są one raczej dla Pań noszących mniejsze miseczki.

Zastanów się dobrze nad tym jaki biustonosz do głębokiego dekoltu wybrać. Po co się krępować, co chwilę poprawiać ubranie bo gdzieś tam wystaje biustonosz. Ciesz się swobodą i wygodą. Bądź po prostu sobą.zafira_duzy_biustonosz_75j