Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jaki biustonosz do sukienki bez pleców

Często trudno jest odpowiedzieć sobie jaki biustonosz do sukienki bez pleców wybrać aby było wszystko w porządku. Styczeń to gorący okres karnawałowy jak również studniówkowy i suknie są naprawdę różne- to z odkrytymi plecami to z głębokim dekoltem z przodu. Oczywiście równie dobrze można tu zaliczyć letnie sukienki. Wprawia to nas w zakłopotanie bo nie potrafimy znaleźć odpowiedniego biustonosza, który będzie niewidoczny pod sukienką.
Jest tutaj kilka opcji, z których możesz skorzystać przy takim dylemacie. Niekoniecznie musisz rezygnować z sukni, która wpadła Ci w oko. Przede wszystkim postaraj się najpierw poszukać biustonosza. Wiadomo, stanowi on najlepszą podporę dla biustu, doskonale go eksponuje. Najlepszym typem będzie biustonosz krzyżakowy czyli taki, który ma o wiele dłuższe paski. Z tyłu się je krzyżuje nieco niżej niż standardowe zapięcie i zapina się go z przodu na brzuchu. Drugą możliwością, jeśli Ci to nie będzie przeszkadzać, jest biustonosz z silikonowym paskiem z tyłu. Będzie on niewidoczny, ale oczywiście tylko w pewnym sensie, bo faktycznie znajduje się wciąż na swoim miejscu i po bliższym przyjrzeniu się każdy go zauważy. Jeśli jednak trudno Ci znaleźć odpowiedni model i rozmiar, możesz sięgnąć po dodatki bieliźniane typu plastry podtrzymujące biust albo biustonosz silikonowy. Może to być mniej lub bardziej wygodne rozwiązanie, ale z pewnością równie praktyczne.
Jaki biustonosz do sukienki bez pleców? Taki, którego na pewno nie będzie widać. Nie założysz przecież klasycznego biustonosza, którego zapięcie będzie z tyłu perfidnie widoczne. Najważniejsze jest tu Twoje samopoczucie, nie możesz krępować się z powodu czegoś, co można było zrobić inaczej.