Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jaki biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami?

Masz problem – sukienka ma duuuży dekolt na plecach i trzeba znaleźć odpowiedni biustonosz – tak by zapięcie z tyłu nie było widoczne?
Jest rada na to jaki wybrać biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami.

Pomysły są generalnie trzy.
1. biustonosz taki jak na zdjęciu obok – z tyłu łączenie za pomocą silikonowego pasa, zapięcie biustonosza z przodu
W tym rozwiązaniu zasadniczo nie jest widoczny silikon z tyłu, ale tylko w ciemnych pomieszczeniach słabo oświetlonych. Jednak pasek silikonu potrafi błyszczeć i nie wygląda to dobrze. Inna sprawa, gdy z tyłu sukienki mamy głęboki dekolt, ale przykryty jakąś koronką czy cienkim tiulem – wtedy błyszczenia nie będzie i efekt zamierzony zostanie osiągnięty (plecy jakoby były w całości odsłonięte)
2. praktyczny pasek obniżający zapięcie biustonosza
Tutaj można spokojnie ubrać sukienkę z mocno odsłoniętym tyłem, plecy mogą być nagie, zapięcie biustonosza schowa się poniżej – jeszcze w ramach sukienki
3. naklejane na skórę plastry podtrzymujące biust
To rozwiązanie jest idealne do sukienek z mega dekoltem na plecach i pozwala zrezygnować w zupełności z biustonosza. Przyklejamy plastry, które nieco podtrzymają nam piersi i można ubrać sukienkę na gołe ciało.
Oczywiście nie należy liczyć na jakieś cuda. Jeśli nasz biust jest mało jędrny i większego rozmiaru to mogą być kłopoty z ładnym utrzymaniem go (szczególnie gdy przyjdzie ochota na tańce np. na balu).
Polecam stosować z rozwagą i umiarem, najlepiej wcześniej przetestować i dobrze jest dołożyć do zestawu naklejane osłonki na brodawki – lepiej będzie się biust prezentować z przodu.

A poniżej niektóre akcesoria na rozwiązanie problemu jaki biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami: