Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jaki prezent na gwiazdkę dla żony

Święta tuż tuż a Ty nie masz żadnego pomysłu jaki prezent na gwiazdkę dla żony kupić? Ze wszystkich stron zalewają Cię reklamami, ofertami i najróżniejszymi promocjami, a Ty nie potrafisz się zdecydować na tę jedną, która na pewno przypadnie do gustu Twojej żonie. Ty znasz ją najlepiej i sam jeden musisz wiedzieć co ona lubi jednak pozwól, że postaram się odrobinę Ci pomóc w tej „udręce”.

Jest kilka takich rzeczy, mam tu na myśli w szczególności bieliznę, z których każda kobieta się ucieszy. Chciałbyś żeby żona wyglądała seksownie nie tylko w dzień ale również w nocy? Skuś się na jakiś komplecik bielizny nocnej typu halka i szlafrok. Nie musi to być akurat satyna, chociaż ta jest najbardziej neutralna jeśli nie wiesz czy prezent się spodoba. Może to być np. koronkowy komplet, albo tiulowy. Coś bardziej prześwitującego może ukazać jej odwagę i chęć eksperymentów i oczywiście żona w takich prześwitujących ciuszkach z pewnością ucieszy Twoje oko.
Jeśli zaś żona jest typem kobiety odważnej to może skusisz się tutaj na bardziej erotyczną bieliznę niż klasyczną. Seksowne półbiustonosze (pod warunkiem, że znasz rozmiar) i do tego ładne stringi albo jakaś siateczkowa koszulka, która odsłania to i owo0winked .
Ewentualnie, jeśli wiesz, że gdzieś będziecie się wybierać, możesz równie dobrze kupić jakiś ładny gorset. Nie taki bieliźniany, tylko elegancki satynowy gorsecik. Gdzie do tego łatwo można dobrać spódniczkę krótką czy długą, jak kto woli, i już można wyjść gdzieś na imprezę.

Jak widzisz wcale nie jest tak trudno wybrać jaki prezent na gwiazdkę dla żony kupić. Wystarczy odrobina wyobraźni i chęci a wszystko samo do Ciebie przyjdzie. Nie stresuj się takimi wyborami bo wtedy mogą one być nie trafione. Jeśli prezent się faktycznie nie spodoba to zawsze po świętach możesz go oddać lub wymienić na coś innego 0winked .