Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jaki kostium jednoczęściowy wyszczuplający?

Na basen można się wybrać w każdej chwili, jednak wielkimi krokami zbliża się lato i może warto zadbać o to, by znalazł się w Twojej szafie chociaż jeden godzien uwagi kostium jednoczęściowy, który wyszczupli Twoją figurę i sprawi, że będziesz wyglądać atrakcyjnie.
Czego szukać, na co zwrócić uwagę? Na co zwrócić uwagę przeglądając stroje kąpielowe wyszczuplające? Co sprawia, że mamy kostium jednoczęściowy wyszczuplający?

1. wstawka z innego materiału
Czyli pionowy (lub ukośny) pasek materiału w innym kolorze niż reszta, którego celem jest optyczne wyszczuplenie ciała bądź odwrócenie uwagi od jego mankamentów. Lepiej by wstawka była w wyrazistym lub nawet kontrastującym kolorze – efekt będzie wyraźniejszy.

2. wzór na materiale z pionowymi lub ukośnymi liniami
Pionowe linie, jak wiadomo, doskonale oszukują oko wyszczuplając talię czy inne części ciała. Warto więc zwrócić na to uwagę, jeśli masz co nieco do ukrycia. Nie należy jednak z nimi przesadzać. Odpowiednia ilość (nie za dużo, nie za mało- tak w sam raz) oraz grubość (nie mogą być za grube ani za cienkie) zagwarantują Ci efekt, który chcesz osiągnąć. Doskonale w tej roli sprawdzą się również jakiekolwiek inne wzory (motyw roślinny czy fantazyjny).

3.marszczenia (szczególnie na brzuszku)
Marszczenia to jedna z najbardziej pożądanych cech jaką powinny mieć stroje kąpielowe wyszczuplające. Są rewelacyjne w tym, co robią i dzięki nim przede wszystkim brzuch jest naprawdę dobrze zatuszowany. Także jeśli masz duży biust, a marszczenia są na miseczkach to będzie to ładniej wyglądać.

4. wycięcia po bokach
Wycięcia po bokach dają optycznie wrażenie węższej talii i w ten sposób uzyskuje się wrażenie szczuplejszej sylwetki. W połączeniu z ciemnym strojem (np. czarnym lub czarnym z jaśniejszymi dodatkami) efekt murowany.

5. wycięcie na brzuchu
Pionowe wycięcie z przodu od biustu w dół nieco poniżej pępka to pionowa linia (zwykle jaśniejsza), a to silna wrażenie wyszczuplenia i jednocześnie odwrócenie uwagi od mankamentów figury.

Twój kostium jednoczęściowy wyszczuplający może sprawić, że poczujesz się inaczej, bo Twój brzuch (ach te fałdki ) wygładzi się (przynajmniej optycznie), a sylwetka stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.