Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Luksusowe stroje kąpielowe – zobacz

Dziś pierwszy dzień wiosny, jeszcze nie tak ciepło, ale już powoli zrzucamy ciepłe ciuszki. Może warto już pomarzyć o lecie i sprawdzić nowe luksusowe stroje kąpielowe na nadchodzący sezon i wybrać już teraz coś ciekawego na letnie wyjazdy. W tym sezonie królują wyraziste wzory i żywe kolory. Sporo czerwieni, bordowych, bordowych, niebieskich i zielonych, trochę modnych pasteli, dużo też wzorów roślinnych i kwiatowych.
A fasony w zasadzie bez zmian. W zależności od figury i upodobań wybieramy zarówno kostiumy kąpielowe jednoczęściowe (też w wersji monokini), jak i dwuczęściowe kostiumy kąpielowe bikini, push-up czy klasyczne.
Jeśli szukasz luksusowe stroje kąpielowe zwróć uwagę nie tylko na materiały, ale szczególnie na wykończenia i dodatki. Materiały muszą być miękkie w dotyku, lekko rozciągliwe i nie powinny farbować. Dodatki – różnorodne (falbanki, klamerki, zapinki) wykonane z lekkich, ale trwałych materiałów (odpornych na słońce i wodę).
A takie oryginalne stroje kąpielowe są po to, byś czuła się wyjątkowo na plaży latem, bo chyba każda kobietka ma w sobie odrobinkę kobiecej próżności.