Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

PAREO – chusty plażowe, jak je nosić.

lamourChusty plażowe znane na całym świecie jako: PAREO w Europie, SARONG w Indonezji, LAVA LAVA na Samoa, KIKEPA na Hawajach, SULU na Wyspach Fidżi. Latem, na plaży bez nich ani rusz! Można je wiązać na szyi, wokół piersi i bioder, i za każdym razem wyglądać inaczej. Bawełniana lub szyfonowa chusta przyda się na plaży, podczas słonecznego dnia, aby osłonić ramiona lub brzuch, który za bardzo zdążył się już opalić. Można wyczarować z niej romantyczną sukienkę lub frywolną spódniczkę, obwiązać niczym turban na głowie lub wykorzystać do leżenia i plażowania. Koniecznie musisz mieć w swojej szafie pareo. I poznać kilka sposobów na to, jak je nosić. Jest  na to kilka sposobów.

1.Chustę owijamy wokół ciała, a dwa górne końce związujemy nad jednym z ramion. Powstaje w ten sposób sukienka zasłaniająca jedno ramie, a odsłaniająca drugie.

2.Pareo trzymamy przed sobą. Dwa górne rogi związujemy z tyłu pleców, przekładając rogi chusty pod pachami (to utworzy nam stanik). Dół chusty przekładamy między nogami i oplatamy wokół bioder. Zawiązujemy. Otrzymamy w ten sposób strój plażowy w stylu kombinezonu z krótkimi nogawkami .

3.Podobnie postępujemy jak w przypadku 2. tym razem jednak chustę wiążemy na karku, a dół pareo, luźno opadający i przechodzący między nogami wiążemy wokół bioder.

4.Pareo oplatamy wokół pleców, skręcamy mocno dwa końce na piersiach (możemy je związać) i oba końce oplatamy pod piersiami, zawiązując w supełek z tyłu pleców.

Chusty dostępne są w wielu kolorach, możemy wybrać jednobarwne lub kolorowe. Bardzo popularne są wzory kwiatowe. Materiały wykorzystywane do tkania takich chust również są różne, od zwiewnych jedwabi i delikatnej bawełny po szyfony i poliestry. Wielkość chust również jest różna, pozwala to na idealne dopasowanie takiego dodatku do swojego wzrostu i upodobań. Możemy stworzyć kilka strojów z jednego lub dwóch pareo. Jeżeli wolimy gotowe stroje możemy wybrać zamiast chusty,  pareo z ramiączkami, gotowy strój uzupełniający plażowe stylizacje.

pareo_c_blekitnypareo_d_dlugie_blekitne_pareosilk_1

pareo_c_fuksja_newpareo_c_mietowepareo_d_bialeŹródło:

Diores.pl