Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Prezent na Walentynki dla dziewczyny

Tradycja związana z Walentynkami sięga bardzo dawnych czasów i kojarzy się z wysyłaniem przez zakochanych różnych karteczek, liścików z wierszykami. Miał to być taki mały symbol ich miłości do drugiej osoby. Pamiętam dobrze z lat wczesnoszkolnych, kiedy chodziłam do podstawówki, też 14 lutego była organizowana poczta Walentynkowa i „kurier” doręczał liścik do danej osoby- anonimowy lub tez nie. A jaki wybrać prezent na Walentynki dla dziewczyny czy żony?

Oprócz bileciku z króciutkim tekstem wyrażającym uczucie czy wręcz przeciwnie obszernego listu warto pomyśleć w jaki sposób zaskoczyć tę najbliższą sercu osobę. Mogę tu zaproponować różne rodzaje bielizny od klasycznej dziennej przez nocną do bardziej odważnej erotycznej. W zależności od typu kobiety, tego co ona lubi i na ile jest w stanie otworzyć się przed partnerem trzeba dopasować odpowiedni typ bielizny. Jeśli wybranka jest raczej spokojną nieśmiałą kobietą proponuję elegancką koszulkę w kolorze czerwieni czy klasyczny komplet bielizny dziennej typu biustonosz, majteczki i pas do pończoch, ewentualnie jeszcze można dobrać pończochy. Tu jednak trzeba znać dobrze rozmiar biustonosza żeby nie zaliczyć później „wtopy”. Jeśli jednak jest kobietą odważną i lubi zaszaleć w sypialni można tu kupić coś z bielizny erotycznej typu seksowny komplet, gorset czy jakaś siateczkowa koszulka albo bodystocking.

Jak widać pomysłów daleko szukać nie trzeba. Prezent na Walentynki dla dziewczyny wcale nie musi być nie wiadomo jak wyszukany i drogi. Wystarczy troszeczkę poszukać, a z pewnością nie ujrzy się rozczarowania w oczach ukochanej. I oczywiście obie strony mogą na takim prezencie skorzystać.