Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Komplet nocny czy halka? – satynowe propozycje

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Wieczory są coraz krótsze i coraz bardziej zimne. Wracamy do domu po pracy i już powoli za oknem robi się mrok. Brak chęci do wyjścia na spacer powoduje, że  wcześniej niż latem wskakujemy pod ciepły kocyk ciesząc się błogim lenistwem.

 W czym się czujemy najwygodniej w domu?

Naturalnie, w czymś wygodnym i ciepłym. Luźne spodenki czy koszulki do tego narzutka, szlafroczek czy peniuar, który przykryje ramiona, by nie było nam zimno. W takim wygodnym stroju możemy wygodnie ułożyć się na sofie czytając jakąś ciekawą książkę czy oglądając film. Strój musi być również przyjemny w dotyku. Nie lubię jak mnie coś gryzie i drapie. Wrr….

Delikatna satyna to idealny materiał na jesień dla wymagającej osoby.

Nie tylko przyjemny w dotyku, wręcz aksamitny, ale także w wyglądzie elegancki i zmysłowy. Satyna od zawsze była kojarzona z elegancją i klasą. Połyskujący materiał, które jest ciepły i przyjemny w noszeniu a do tego kryje i tuszuje niedoskonałości. Satyna w połączeniu ze zmysłową koronką daje niesamowity efekt.  Komplety nocne satynowo-koronkowe to hit tej jesieni.

Satynowa koszulka lub spodenki i bluzeczka to idealna bielizna nocna. Dodatek koronki w górnej części miseczkowej sprawia, że góra układa się idealnie nawet na kobietach o dużym biuście.

 Satynowa seksowna bielizna nocna rozpali ogień w sypialni.

Zmysłowa haleczka, która niby wszystko przykrywa a jednak też dużo odkrywa na jesienne długie wieczory może zachętą do spędzenia dłuższej w chwili niekoniecznie przy herbatce i książce. Może przyjemniej by było przenieść się z partnerem i kieliszkiem czerwonego wina właśnie do sypialni….