Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Seksowna bielizna bodystocking

Na przełomie ostatnich wieków można było zauważyć wręcz gwałtownie zmieniającą się modę. Jeszcze na zdjęciach naszych babć można zauważyć obszerne, szyte grubymi nićmi, suknie. Ciało było dyskretnie zakrywane tak aby kobieta w żaden sposób nie mogła prowokować wyglądem. Teraz, jak wiadomo, wystarczy się rozejrzeć dookoła żeby przekonać się, że tamte czasy zdecydowanie minęły. Kobiety chętnie odkrywają nogi, ramiona często robiąc to wręcz przesadnie.

Tak samo ma się sprawa w sypialni. Chwile uniesienia trwają długo, mają być wyjątkowe i zapadać w pamięci. Do tego wykorzystuje się coraz to nowsze gadżety i stroje. Jednym z typów strojów mających przykuć uwagę partnera jest seksowna bielizna bodystocking. Co to takiego? To delikatna siateczka pokrywająca większą część ciała ale w żaden sposób nie zakrywająca go. Pięknie podkreśla ponętne kształty. Kobieta w takim bodystocking to diablica w ciele anioła, doskonale wodzi mężczyznę za nos. W kroku taki kostium posiada wygodne rozcięcie mające kilka zastosowań.

Seksowna bielizna bodystocking może stanowić również dodatek do ubrań. Można założyć je pod spódniczkę (jeśli np. jest to bodystocking na ramiączkach) i mamy wtedy pończochy. Może być również doskonałym pomysłem na prezent z okazji np. urodzin czy rocznicy ślubu dla ukochanej kobiety.