Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Seksowne body – bielizna na wieczór

sexy body z siateczkiNadchodzi jesień a z nią pochmurne i deszczowe dni. Nie nastraja to zbyt optymistycznie. Popołudnia są coraz krótsze a wieczory coraz dłuższe. Więc trzeba jakoś zagospodarować sobie ten czas w domu lub wyjść gdzieś z przyjaciółką lub ukochanym.

Jeśli wolisz zostać w domu spróbuj spędzić z ukochanym wyjątkowy wieczór we dwoje. Przy tej szczególnej okazji możesz pochwalić się nowym kompletem erotycznym czyli pokazać swoje seksowne body – bielizna idealna na taki wieczór.  Jednak dobrze żeby to nie było klasyczne czarne body tylko coś ciekawszego – może kolorowego. Wybierz body w wyrazistych kolorach, aby rozświetlić ponury jesienny wieczór. Żółte seksowne body – bielizna siateczkowa niczym słońce rozpali ogień w sypialni, a różowe wprowadzi w wesoły nastrój.

Ponury i zimny wieczór zamieni się w gorącą i długo niezapomnianą noc i miłosne szaleństwo do białego rana. Romantyczna kolacja, szampan czy dobre wino podane w takim odważnym stroju na pewno zrobi wrażenie na partnerze i będzie czekał na kolejny taki wieczór z utęsknieniem.