Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Strój kąpielowy dwuczęściowy wyszczuplający

ekskluzywny strój kąpielowyCoraz cieplej za oknem, zbliżamy się do wakacji. Niektórzy z nas już teraz wyjeżdżają na krótsze lub dłuższe weekendy. Wygodny strój kapielowy (a duży rozmiar szczególnie), to ważny element jeśli wybierasz wypoczynek na plaży. Na plaży wygodniejszy będzie strój dwuczęściowy.
Strój powinien być też ładny – najlepiej jak wzbudza zachwyt płci obojga i fajnie gdyby był strój kąpielowy dwuczęściowy wyszczuplający czyli taki co wymodeluje sylwetkę.
Wygoda to często dobre dopasowanie biustonosza – dobrze gdy strój kupujesz podając dokładny rozmiar miseczki (np. 75E, 75F, 85E) i oczywiście odpowiedni rozmiar fig (S, M…). Jeśli masz taką możliwość zakupu to jest spora szansa, że strój będzie dobrze leżał i zapewni ci wygodę. Szczególnie jest to istotne w przypadku gdy masz nietypowe wymiary – tzn. np. większy biust lub szersze biodra.
Pamiętaj – przy większym biuście wygodniejszym będzie strój o klasycznych ramiączkach – raczej niekoniecznie typowy strój bikini z ramiączkami na szyi.
A dla pań o szerszych biodrach polecam lekko zabudowany kostium kapielowy z szortami, który zamaskuje szerokie biodra. Fajnie gdyby przy takich spodenkach góra była jaśniejsza i wzorzysta – skieruje to uwagę na górną część.

Dobrze dopasowany do typu sylwetki kostium dwuczęściowy to strój kąpielowy dwuczęściowy wyszczuplający – czyli taki, który sprawi, że duży biust nie będzie wydawał się taaaki duży, a szersze biodra nie zwrócą uwagi.