Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Strój kąpielowy na duży biust

Sezon wakacyjny dopiero za parę miesięcy, ale można przygotować się już dziś.
Poniżej słów parę na co zwrócić uwagę gdy masz duże piersi i chcesz ładnie wyglądać na plaży czyli jaki strój kąpielowy na duży biust.

Za pewne sama wiesz, że to wspaniale mieć duży biust, wiele kobiet na pewno Ci zazdrości. Biust podkreśla kobiecość, dobrze gdy jest duży i pięknie się prezentuje.
Aby go pięknie zaprezentować wybierz taki strój na duży biust, który to umożliwi.
Szukaj takie stroje kąpielowe, które posiadają biustonosz cienki, ale koniecznie z modelującymi fiszbinami lub lepiej biustonosz usztywniany. W obu rozwiązaniach biustonosz powinien mieć szerokie ramiączka.
Bardzo dobry będzie stanik bardotka czyli taki jak klasyczny biustonosz. Ale zdecydowanie lepszy będzie biustonosz bardziej zabudowany – to ważne na plaży by dobrze 'trzymał’ Twój biust.
Przy wersjach bardziej wyciętych, które pięknie odsłonią dekolt trzeba uważać ze strojem, ważny tu będzie szczególnie dobór właściwego rozmiaru biustonosza – przy zbyt małych miseczkach i za dużym obwodzie piersi mogą 'wyskakiwać’, a tego na pewno nie chcesz na plaży.

Szukając strój kąpielowy na duży biust wybierz raczej model w ciemniejszych kolorach bez wzorów (kolor ciemny wyszczupla), koniecznie bez dodatkowych ozdób.
Tego typu dodatki czy wzorki jeszcze bardziej podkreślą Twoje piersi, a tego nie potrzebujesz, bo masz je wystarczająco ładne i duże.
Jeśli wybierasz kostiumy kąpielowe na duży biust jednoczęściowe to dopuszczalne będą pionowe, jaśniejsze pasy (ale nie za bardzo jasne). Pionowe wzory optycznie wyszczuplają, co przy większym biuście może być dla Ciebie korzystne (o ile masz też szersze biodra lub brak wcięcia w talii)

I koniecznie unikaj:
cienkich biustonoszy bez fiszbin – w takim biustonoszu Twój biust nie będzie dobrze podtrzymany i dlatego nie będzie dobrze wyglądał, może się po prostu jakby 'rozlewać’ , a tego nie chcesz
ozdób na biuście typu falbanka czy marszczenia – one mogą powiększyć zbytnio Twój biust
strojów z cienkimi ramiączkami – nie będzie to wygodne dla Ciebie, stroje zwykle są szyte jako nieco luźniejsze (nie tak dopasowane) i ramiączka przynajmniej częściowo muszą utrzymać ciężar biustu, więc lepsze będą szersze ramiączka.
zbyt jasnych jaskrawych kolorów – jasne kolory optycznie powiększają, więc raczej odradzam jasną górę, szczególnie w zestawieniu z np. ciemnym dołem; dopuszczalnym może być zestawienie jasnej góry i jasnego dołu, ale ostrożnie, by nie było to zbyt jasne i 'krzykliwe’.