Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Jakie stroje kąpielowe małe miseczki

Początek lata tego roku nie rozpieszcza, ale upały mogą nadejść lada chwila, o Ty może zastanawiasz się jakie stroje kąpielowe małe miseczki będą Ci pasować, bo po prostu masz mniejszy biust.

Spokojnie… Warto już teraz pomyśleć o wygodnym stroju kąpielowym push-up, bo kostium kąpielowy push-up to najlepsze rozwiązanie na małe biusty.

Stroje te posiadają wyjmowane lub stałe (wprasowane) wkładki push-up, co sprawia że biust wydaje się być większym. Wyjmowane wkładki mają tą zaletę, że można dołożyć/wyjąć wkładkę gdy potrzebujesz jednak większego lub mniejszego powiększenia.

Pamiętaj też, że kupując strój kąpielowy na mały biust warto wybierać taki, który ma na biuście jakieś dodatki czy ozdoby typu frędzelki, marszczenia, zakładki czy nawet cekiny lub koraliki. Takie dodatki optycznie powiększą biust – a przecież o to CI chodzi. Mniejsze znaczenie ma czy to wersja bikini czy klasyczny strój dwuczęściowy, ale na pewno unikaj strojów typu bandeu (bandaż) – spłaszczą i tak już mały biust.

A co z kolorami? Jeśli szukasz stroje kąpielowe małe miseczki to zwracaj uwagę na takie, gdzie biustonosz plażowy jest wzorzysty i kolorowy – to podobnie jak marszczenia i dodatki optycznie powiększy biust. Raczej unikaj czarnych czy ciemnych – chyba, że mają dodatki lub marszczenia.
Wybierz wygodny strój kąpielowy na mały biust:

11_89_stroj_dwuczesciowy_push-up