Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Wakacyjny romans w kolorze niebieskim…

Wakacyjny romans w kolorze nieba czyli bielizna w kolorze niebieskim.

Lato w pełni. Okres urlopów i wyjazdów wakacyjnych rozpoczęty.  Nowe sukienki zakupione, strój kąpielowy jest, może jeszcze jakieś pareo i torba spakowana. Możemy jechać w podróż.  Czas urlopów jest zwykle czasem relaksu i odpoczynku a także sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Nie raz zwykła przypadkowa rozmowa z nieznajomą lub nieznajomym może się zamienić w wakacyjny romans lub dłuższą znajomość a może w miłość na całe życie.

Czy jesteś gotowa na wakacyjną przygodę?

Pewnie, że tak. Przecież od dawna o tym marzyłaś. A czy twoja garderoba też jest na to gotowa? Masz jakąś ekskluzywną bieliznę na taką wyjątkową okazję? Przeglądnij swoją szafę i uzupełnij o nową bielizną w najmodniejszym kolorze tego sezonu czyli niebieskim. Kolor nieba, morza i oczu. Tak zauroczonych i zakochanych oczu…

Czy faceci są wzrokowcami i lubią ładną bieliznę na kobiecie?

Spytałam o to kilku znajomych mężczyzn i jaką uzyskałam odpowiedź. Uwielbiają, gdy kobieta ma na sobie seksowną bieliznę. A ich ulubione kolory to niezmiennie czarny, czerwony i niebieski, który wydobywa głębie niebieskich oczu i podkreśla urodę.  Pasuje do każdego typu urody. Niebieska bielizna wygląda dobrze na blondynkach jak również brunetkach czy szatynach. Błękit pięknie się prezentuje na opalonym ciele a granat to kolor uniwersalny i trochę cieplejszy niż tradycyjna czerń.

Bądź więc gotowa na wakacyjny romans z bielizną w kolorze niebieskim.

Jak rozpalić atmosferę w związku?

Można przecież porandkować z własnym mężem czy partnerem.  Urlop sprzyja zbliżeniom i czułościom.  Długie ciepłe letnie wieczory nie muszą skończyć się przed telewizorem. Załóż seksowną niebieską koszulkę nocną i od razu zwrócisz na siebie uwagę partnera. Na pewno odłoży pilot i zajmnie się tym co trzeba czyli tobą. Sukces gwarantowany bo wypróbowany na sobie.