Naciśnij enter, aby zobaczyć wyniki lub esc, aby anulować.

Majtki modelujące dla kobiet plus size

Zestawy bielizny plus size tworzone są nie tylko przez biustonosze, ale także i przez majtki. Bez tego elementu byłyby po prostu niekompletne. Jeżeli więc chcesz, by w twojej szafie zagościł przynajmniej jeden idealny dla twojego ciała komplet bielizny plus size, jesteś w stanie stworzyć go sama, najpierw dobierając do niego wygodny i podtrzymujący biust stanik, a potem uzupełniając go modelującym dołem. Majtki potrafią wyszczuplić sylwetkę. A jakie dokładnie powinny one być, by tak rzeczywiście się stało?

Ogólnie figi damskie opisaliśmy już wcześniej, ale skoro chcesz, by twoja nowa bielizna korygowała różne części twojej sylwetki, od razu powinnaś szukać właśnie tej modelującej. Tak właśnie się ją nazywa. Producenci ułatwiają kobietom zakupy i prawie zawsze szczegółowo opisują swoje produkty, więc wystarczy, że zaczniesz zerkać na doczepiane do nich metki, a szybko zorientujesz się w tym, które majtki zdołają cię wyszczuplić. Czasem nawet same sklepy bieliźniany kategoryzują swoje produkty. W tych większych i lepiej zaopatrzonych od razu będziesz mogła więc znaleźć dział z samymi modelującymi majtkami, a dzięki temu przestaniesz tracić czas na oglądanie rzeczy, których i tak nie chciałabyś kupić.

Na ogół taka modelująca bielizna plus size przede wszystkim znakomicie oddziałuje na wygląd pośladków. Delikatnie unosi je do góry. Zapewnia efekt push-up, podnosząc pośladki i sprawiając, że zaczynają one wyglądać na bardziej jędrne. Jeżeli naturalna prezencja twojej sylwetki pozostawia wiele do życzenia, odpuść sobie mocno wycięte stringi na rzecz klasycznych fig o podwyższonym stanie. Sama zobaczysz, że to właśnie w nich zaprezentujesz się najlepiej. Równie dobrze zadziałają tradycyjne majtki o podwyższonym stanie, które będą świetnie spłaszczać brzuch, ale zarazem wciąż będą eksponować pośladki.

Naprawdę porządny komplet bielizny plus size będzie cię trochę kosztować, ale nie żałuj na niego swoich pieniędzy. Lepiej zainwestować w jeden idealny zestaw niżeli kupować po kilkanaście sztuk staników i majtek o kiepskiej jakości.